Hlavná sestra - Priemyselné zdravotnícke centrum ProCare - Vlčie Hrdlo

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Vrchná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu prijmeme nového člena - hlavnú sestru polikliniky- ktorá bude mať na starosti:  - riadiť úsek ošetrovateľstva po odbornej stránke a v rozsahu právomocí delegovaných riaditeľom polikliniky  - metodicky riadiť, organizovať, koordinovať a zodpovedať za poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v rámci polikliniky  - podieľa sa na strategickom plánovaní a zabezpečovaní materiálnych, personálnych a finančných zdrojov - potrebných pre činnosť úseku  - rozpracováva koncepcie a metodické usmernenia, zabezpečuje koordinovanie kontroly, vypracováva analýzy a hodnotenie poskytovania ošetrovateľskej starostlivosti  - v rámci svojej pôsobnosti riadi a uplatňuje zásady stanovené vnútornými predpismi polikliniky, predpismi systému manažérstva kvality a platnej legislatívy - zodpovedá za doškolovanie a ďaľšie vzdelávanie zdravotníckych pracovníkov v pôsobnosti svojej riadiacej činnosti

Ponúkaný plat

1350 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti
- ročná výkonnostná odmena priznávaná v závislosti od plnenia definovaných individuálnych cieľov a firemných výsledkov- príplatok za riadenie kvality

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Strategické myslenie Prezentačné schopnosti Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Analytické schopnosti Riadenie a motivácia ľudí Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie