Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme pracovníkov na pozíciu Picker/ka v sklade pre známu automobilku. Nástup okamžite s platom až 1000€! dopravu aj ubytovanie zabezpečíme!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

» príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
» práca so scannerom, prepočítavanie kusov
» účasť na inventúrach
» označovanie a skenovanie dielov

Upresnenie platových podmienok

800€ základný plat + mesačný príplatok až 15%+ príplatky za nadčasy + stravné lístky

Benefity a ďalšie výhody

» Základná mzda Picker- 800 €
» Mesačný príplatok 5% - 15 %
» Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 4,00€
» možnosť absolvovania kurzu VZV a prestupu na pozíciu Skladníka
» príplatky za nadčasy
» doprava ZDARMA!
» možnosť čerpania záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- samostatnosť

- tímová práca

- zodpovednosť a spoľahlivosť

- základná matematická gramotnosť

- počítačová zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie