Lekár špecialista- Rádiológ- Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu lekárov na oddelenie rádiológie hľadáme kolegu, ktorý má záujem pracovať s modernou prístrojovou technikou a od ktorého očakávame * poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie –špecializácie v odbore rádiológia * samostatne vykonávanie rádiodiagnostických vyšetrení všetkých zobrazovacích metód v rádiológii * zabezpečovanie vyšetrení na pracoviskách MRI, CT, USG Rádiodiagnostické oddelenie v nemocnici v Topoľčanoch ponúka skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia  pre lekárov so záujmom o rádiológiu. Plne digitalizované rádiodiagnostické pracovisko pozostáva zo samostatného skiagrafického pracoviska, sonografického pracoviska, CT pracoviska, MMG pracoviska, denzitometrického pracoviska a MR pracoviska.

Ponúkaný plat

2511 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Pracovisko rádiodiagnostického oddelenia disponuje kvalitným prístrojovým vybavením a diagnostikou,  ktoré umožňujú kandidátovi zdokonaľovať sa a rozvíjať vo všetkých rádiodagnostických metódach na jednom oddelení.  Ponúkame tiež
- podporu kontinuálneho vzdelávania, možnosť výberu špecializačného odboru
- zaradenie do špecializačnej prípravy v 1. možnom termíne
- dôkladné zaškolenie v tíme - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám kandidáta
- priateľský kolektív a rodinná atmosféra
- jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel
- benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom
- podporu pri zabezpečení ubytovania

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Tímovosť Zodpovednosť Bezúhonnosť Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno