Práca na pozícii vodič VZV, zaskladňovanie, vyskladňovanie, práca so scanerom. /podmienka papiere na VZV/ - SENEC

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

MHE II oddelenie - práca na VZV, zaskladňovanie, vyskladňovanie, práca so scanerom. /podmienka papiere na VZV/

Ponúkaný plat

950 EUR

Upresnenie platových podmienok

MHE II - základná hodinová mzda - 5,83€/hod brutto / 950€ /mesiac brutto bez príplatkov
• mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• nočný, víkendový príplatok podľa Zákonníka práce
• Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
• Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy

Benefity a ďalšie výhody

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom

Možnosť UBYTOVANIA - zadarmo.

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená ZADARMO z jednotlivých zastávok:
- Šaľa-Veča, Šaľa, Diakovce, Galanta, Čierny Brod, Nový Dvor, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec
- Dunajská Streda, Vieska, Holice, Blatná na Ostrove, Báč, Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň, Senec,
- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľova pri Senci
- Vištuk, Budmerice, Modra, Šenkvice, Pezinok, Viničné

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie