Elektrikár, Elektrotechnik

03.08.2021 Covel, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava a okolie
Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Elektrikár, Elektrotechnik
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 - 1500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Elektroinštalačné práce na rôznych stavbách, búracie a sekacie práce, inteligentné elektroinštalácie, zabezpečovacie systémy, kamerové systémy, servis

Informácie pre uchádzača:

Hľadáme nových členov pre rozšírenie nášho pracovného tímu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Znalosť čítania elektrotechnickej dokumentácie, manuálna zručnosť, flexibilita, analytické a technické myslenie, §22 min.