Lekár - Všeobecný lekár pre dospelých - PZC Slovnaft

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - špecialista v odbore všeobecný lekár pre dospelých * samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti

Ponúkaný plat

2500 - 3500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

Flexibilita Empatická komunikácia Zodpovednosť Tímovosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie