#TsmeMy

    Manažér tímu telefonického predaja pre biznis segment

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Zvažujete posunúť sa v kariére o kúsok ďalej? Máte rád/a výzvy, motivujú Vás náročné ciele a zmeny Vás vedia nakopnúť?  Máte leadership v krvi a radi ovplyvňujete ľudí za účelom dosiahnutia cieľov?

    Práve teraz hľadáme v Žiline do novovznikajúceho tímu manažéra telefonického predaja pre biznis segment.

    Aké zodpovednosti budete mať pod palcom:

    • Budete viesť tím zamestnancov kontaktného centra pre biznis zákazníkov, tak aby ste spoločne dosahovali stanovené ciele. Naše portfólio zákazníkov je široké, od umelcov, lekárov či advokátov cez farárov až po kaderníčky, či majiteľov špedičiek, preto pestrosť práce a komunikácie s nimi Vám vieme garantovať.
    • Budete tiež navrhovať a implementovať riešenia pre zvýšenie efektívnosti práce, predaja a zákazníckej spokojnosti.
    • Vašim každodenným chlebíčkom bude zabezpečovať plynulý chod prevádzky a predaja prostredníctvom riadenia a monitorovania výkonu, kvality a produktivity zamestnancov linka pre podnikateľov.
    • Budete tiež realizovať koučingové aktivity zamerané na rozvoj a zvyšovanie profesionálnej úrovne pridelených zamestnancov.

    Čo od Vás očakávame:

    • Schopnosť viesť tím, skúsenosti s riadením tímu alebo projektu alebo jeho časti sú výhodou.
    • Zodpovednosť a plnenie stanovených cieľov sú pre túto prácu najdôležitejšie.
    • Pozitívny a motivovaný prístup k vedeniu a riešeniu rôznych situácií.
    • Prozákaznícka orientácia a cit pre biznis sú samozrejmosťou.
    • Skúsenosti s Telco biznisom sú vítané, nie sú však podmienkou.

    Čo Vám ponúkame:

    Každému sa snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať.

    Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:

    • Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    • Neobmedzený paušál na pracovné účely.
    • Notebook a firemné auto na pracovné účely.
    • Ročnú odmena do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov.
    • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...).
    • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu - 4 dni voľna navyše (sick day).
    • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN.
    • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky.
    • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
    • Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum.
    • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry.
    • Zľavy na produkty a služby našich partnerov.
    • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
    • Kompenzáciu pri práceneschopnosti.

    Ponúkaný plat

    1120 - 1570 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda je 1120 € + 40% mesačný bonus, finálna výška mesačného bonusu závisí od predajných výsledkov Vášho tímu

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!