NAY a.s.
Nay Elektrodom

Referent oddelenia reklamácií - Centrálny sklad NAY Senec

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Distribučné centrum NAY, Diaľničná cesta 2, 903 01 Senec

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Reklamácie poškodeného tovaru v centrálnom sklade - evidencia, spracovanie, archivácia
  • Komunikácia so servisom, poisťovňami, predajcami v obchodných domoch NAY
  • Spolupráca s inými oddeleniami v centrálnom sklade pri spracovávaní reklamácií
  • Spracovanie zahŕňa , identifikovanie vzniku poškodenia, osobnú obhliadku poškodenia tovaru, rozhodnutie o spôsobe riešenia v zmysle pracovných postupov NAY, dovybavovanie a realizácia zvoleného spôsobu vyriešenia
  • Systémové vytváranie vratiek na dodávateľa vrátane odoslania vratky a ukladania podkladov
  • Vytvorenie, odoslanie a prijímanie transferov z okolitých predajní
  • Výkazy stavov reklamačných blokácií a zodpovednosť za ich výšku
  • Plnenie ďalších primeraných úloh podľa nadriadeného

    Ponúkaný plat

    900 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    900 €

    Benefity a ďalšie výhody

    • sociálne istoty a práca v úspešnej spoločnosti
    • pohyblivá pracovná doba v rámci pracovného týždňa
    • TEAMBUILDING
    • zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment
    • príspevok na stravné nad rámec zákona
    • príspevok pri životných udalostiach a jubileách
    • príspevok pri narodení dieťaťa
    • benefitný systém CAFETERIA
    • MULTISPORT karta

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Termín ukončenia výberového konania

    2.9.2021

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    • vzťah k tovaru charakteru spotrebnej elektroniky
    • samostatnosť
    • práca v tíme
    • znalosť interných systémov
    • zodpovedný prístup
    • dôslednosť a flexibilita
    • schopnosť pružne reagovať a pracovať systematicky
    • komunikatívnosť
    • SAP výhodou
    • prax z predajne výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno