custom-banner

Prevádzkový elektrikár

02.08.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská Ľupča
Banská Bystrica, Okres Zvolen
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika, Služby; Elektrikár, Elektromechanik, Elektrotechnik, Konštruktér, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Základná mzda 850€ + varabilné zložky do 400€ + príplatky ZP
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

1. Údržba elektrických a mechanických častí strojov a vyhradených technických zariadení
2. Diagnostika poruchy stroja a zariadení
3. Oprava strojov a zariadení v rozsahu oprávnenia
4. Operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek výrobných a nevýrobných oddelení
5. Reportovanie príčiny poruchy nadriadenému
6. Pravidelná preventívna údržba strojov a zariadení
7. Hlásenie potrebných náhradných dielov nadriadenému
8. Evidencia denníka údržby stroja
- požiadavky kladené na kandidáta - skúsenosti na obdobnej pozícii
- vodičský preukaz skupiny B
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike §21

Benefity a ďalšie výhody:

Práca len na jednu zmenu - ranné 6:00 – 14:00 + pohotovosť cca každý šiesty týždeň (po zaškolení)
Stravovanie v dvoch stravovacích zariadeniach
Prémie do výšky až 400€

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie