Sestra/Zdravotnícky asistent- stomatologická ambulancia - PLK ProCare Centrál

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov * vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi * realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácie, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

736 - 971 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra polikliniky
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Tímovosť Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno