custom-banner

HĽADÁME KOORDINÁTORA VÝROBY V TRNAVE! PRIDAJ SA K NÁM! PRIEMERNÁ MZDA 1200€ (Ref. č.: 4-18-36793/PF)

30.08.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava
Trnava
Pozícia / odvetvie: Chemický priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1300 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme koordinátora výroby do automobilového priemyslu v Trnave.

Ponúkame:
- základná mzda 1009€/ brutto
- individuálna prémia 220€/brutto
- príplatky nad rámec zákonníka
- 13. plat

Náplň práce:
- zabezpečovanie výroby z hľadiska kvality, množstva a času
- koordinovanie a zaškolovanie výrobných operátorov na výrobných linkách
- pomáhanie výrobným operátorov v prípade ťažkostí
- zabezpečovanie potrieb svojho tímu v oblasti vybavenia (objednávanie a nosenie prostriedkov osobnej ochrany)
- vykonávanie obhliadky priestorov a riešenie nedostatkov
- pracovný čas PO-Pia po 8h
- Nástup IHNEĎ!

VIAC INFORMÁCII VÁM RADI POSKYTNEME NA ČíSLE 0902 909 289.

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. plat
- zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava zo smeru: Senica, Hlohovec, Šaľa, Biely Kostol
- Zabezpečená strava v jedálni - zrážka 1,09€

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- skúsenosť s koordináciou pracovného tímu
- skúsenosť vo výrobnom procese
- spoľahlivosť
- analytické a technické myslenie
- organizačné schopnosti
- manuálna zručnosť