Práca v sklade SENEC - pre ženy - balenie/scanovanie, pre mužov - vodič VZV **doprava z okolia, možnosť ubytovania - ZADARMO**

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca v LOGISTIKE!
Máš prax v sklade s balením, pickovaním, scanerom, NZV, VZV vozíku a hľadáš prácu?
Tak neváhaj a ozvi sa nám.

1/ MHE II - VZV - práca na vozíku, nakládka, vykládka, zabezpečenie zaskladnenia, vyskladnenia, transportu materiálu, objednanie a prísun materiálu, odsun prázdnych obalov v požadovanom množstve, čase a kvalite.

2/ VAS II - balenie tovaru do krabíc, práca s ručným skenerom - /vhodná pre ženy/

Možnosť ubytovania - zadarmo.

Doprava je pre zamestnancov zabezpečená ZADARMO z uvedených zastávok:

- Šaľa-Veča, Šaľa, Diakovce, Galanta, Čierny Brod, Nový Dvor, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec
- Dunajská Streda, Vieska, Holice, Blatná na Ostrove, Báč, Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň, Senec,
- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Úľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľova pri Senci
- Vištuk, Budmerice, Modra, Šenkvice, Pezinok, Viničné

Zmennosť: 3-zmenná prevádzka 8h

Strava - hodnota stravného lístku - 3,83€ - v plnej výške preplatený zamestnávateľom!!

Kontakt:
0917 839 697 alebo bezplatná linka 0800 500 520

Tešíme sa na Vás v našom tíme!

Ponúkaný plat

790 - 950 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda pozostáva z nasledovných zložiek:

MHE II - základná hodinová mzda - 5,83€/hod brutto / 950€ /mesiac brutto bez príplatkov + zákonné príplatky /nočný, víkendový.../ + mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
• Príplatok za nadčas + 40% z priemernej mzdy
• Štátny sviatok 100% z priemernej mzdy

VAS II - základná hodinová mzda - 4,85 €/hod brutto / 790€ /mesiac brutto bez príplatkov
+ zákonné príplatky /nočný, víkendový.../ + mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%

- Nadčasový Bonus

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- potrebný čistý register trestov
- platné oprávnenie na NZV alebo VZV

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie