Zástupkyňa vedúcej PJ - Supermarket Skalica

30.07.2021 COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Okres Skalica
Pozícia / odvetvie: Obchod; Vedúci prevádzky, vedúci predajne
Ponúkaný plat (základná mzda): 835 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 31.8.2021
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vedenie predajne počas neprítomnosti vedúcej PJ, objednávanie tovaru, príjem na sklad, oceňovanie tovaru

- obsluha zákazníkov, komunikácia, kontrola dátumov spotreby, cenoviek, práca na PC/pokladni

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej slovenskej obchodnej spoločnosti

- garancia pravidelnej výplaty mzdy

- príspevok na stravovanie, dopravu, doplnkové dôchodkové sporenie
- vzdelávanie zamestnancov
- iné zamestnanecké benefity

V prípade záujmu o pozíciu posielajte svoj životopis na emailovú adresu: hana.turzova@se.coop.sk

Vybraných záujemcov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- bezúhonnosť

- príjemné vystupovanie

- orientácia na zákazníka
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- tímová práca
- spoľahlivosť