Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáme skúseného a spoľahlivého vodiča s vodičským preukazom C,E ! nadštandardné finančné ohodnotenie

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- preprava tovaru medzi prevádzkami alebo obchodnými partnermi
- zastupovanie vodičov na zberových vozidlách
- základná údržba a servis vozidla
- plnenie úloh podľa požiadaviek nadriadeného

Upresnenie platových podmienok

od 800€ základná mzda + mesačná variabilná zložka 24% + ročná variabilná zložka 6%

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej spoločnosti - mesačné odmeny formou variabilnej zložky - finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov - možnosť sebarealizácie - cestovné a stravné náhrady

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- prax vodiča minimálne 3 roky
- poctivosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi
- flexibilita, zodpovednosť a samostatnosť pri plnení úloh
- vodičský preukaz skupiny C, E podmienkou
- klasifikačná karta, psychotesty, karta vodiča, zdravotná spôsobilosť
- osvedčenie ADR a preukaz strojníka
- výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupiny: B, C, E