#TsmeMy

    Account Manažér pre firemných zákazníkov - Košice

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Je práca s firemnými zákazníkmi to pravé orechové pre vás? Rád/rada hľadáte pre nich riešenia tak, aby to pomáhalo rozvoju ich biznisu? Myslíte si, že konzultačný predaj a dobrá starostlivosť o zákazníkov vedie ruke v ruke k dobrým predajným výsledkom?

    Ak áno, tak sme na rovnakej vlnovej dĺžke a práve teraz je ten správny čas stať sa členom nášho obchodného tímu, ktorý zodpovedá za predaj pre zákazníkov v segmente biznis zákazníkov.

    Čomu sa budete venovať:

    • Pridelíme vám portfólio firemných zákazníkov, o ktorých sa budete starať.
    • Budete tiež zodpovedať za plnenie plánu predaja a presadzovanie obchodných záujmov spoločnosti v tomto segmente.

    Ináč povedané budete:

    • predávať produkty, služby ST (fixné, mobilné a ICT portfólio) a prezentovať zákazníkom komplexné riešenia,
    • analyzovať telekomunikačné potreby pridelených zákazníkov.
    • spravovať portfólio služieb pridelených zákazníkov.

    Akú osobnostnú výbavu na to potrebujete:

    • silné predajné a argumentačné zručnosti,
    • skúsenosti s predajom a starostlivosťou o zákazníka sú výhodou,
    • schopnosť analyzovania potrieb zákazníka,
    • silnú orientácia na zákazníka a na cieľ,
    • flexibilitu, iniciatívu inovatívnosť, samostatnosť,
    • schopnosť aktívne počúvať a riešiť problémy,
    • vítaný je prehľad v oblasti telekomunikačných a informačných technológií / riešení,
    • MS Office na pokročilej úrovni,
    • znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni.

    Čo Vám ponúkame:

    Každému sa snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať.

    Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:

    • Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    • Neobmedzený paušál na pracovné účely
    • Notebook a firemné auto
    • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    • 4 dni voľna navyše (sick day)
    • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
    • Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    • Kompenzáciu pri práceneschopnosti.

    Ponúkaný plat

    1600 - 1 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda je 1000 € + 60% mesačná variabilná zložka mzdy viazaná na plnenie predajného plánu

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!