custom-banner

Špecialista pre antistatiku (Ref. č.: 3-18-36775/PF)

28.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice-okolie
Košice
Pozícia / odvetvie: Chemický priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
1400 - 2000 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zabezpečenie prevencie vplyvu antistatickej energie na výrobky.
Zodpovednosť za procesy, normy, štandardy vytvorené za účelom ochrany výrobkov.
Tvorba, príprava a realizácia potrebných školení v súvislosti s ESD problematikou v súlade so všetkými normami.
Udržiavanie a pravidelná aktualizácia systému riadenej dokumentácie.
Spolupráca s manažérskym tímom.
Vykonávanie pravidelných kontrol a auditov vybavenia a vyhradeného ESD priestoru.
Zúčastňovanie sa na vypracovávaní koncepcie a zavadzaní systému antistatickej ochrany.
Zodpovednosť za vypracovanie plánu a vykonávanie následných pravidelných ESD meraní.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Znalosť ESD štandardov a noriem vo výrobe elektroniky
Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
Vzdelanie v oblasti elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií alebo podobne
3- 5 rokov odbornej praxe
Základné vedomosti o systémoch manažmentu kvality (ISO TS16949)
Schopnosť tímovej spolupráce