Junior PR a marketingový špecialista

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Marketingový špecialista

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pridaj sa k nám - posilňujeme náš marketignový tím  o Junior PR α marketingového špecialistu s kreatívnym prístupom k riešeniu zadaných úloh, ktorý je pripravený na neustále nové pracovné výzvy.   Náplňou Tvojej práce na pozícii bude najmä: * príprava  komunikačných podkladov a realizácia externej komunikačnej stratégie siete ProCare a Svet zdravia * komunikácia s médiami, aktívne vyhľadávanie príležitostí v médiách pre posilnenie propagácie siete * výrazná komunikačná podpora pre projekt novej nemocnice na Boroch * spolupráca na jednotlivých komunikačno-marketingových projektoch siete ProCare a Svet zdravia * participácia na internej komunikácii pre desaťtisíc zamestnancov siete   Mal by si mať tieto skúsenosti, zručnosti a vlastnosti: * pracovné skúsenosti s osobnou komunikáciou s médiami alebo priamo v médiách - 2-3 roky * novinárske skúsenosti, prípadne si pracoval v profesionálnej PR agentúre  * výborné komunikačné schopnosti slovom a písmom * výborná práca s textom - schopnosť prerozprávať rôzne témy a príbehy * vynikajúce organizačné schopnosti

Ponúkaný plat

1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Možnosť rozvíjať svoju kariéru v zázemí silnej súkromnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodnej siete zdravotníckych zariadení v strednej Európe.
- Stabilné zamestnanie
- Príjemné pracovné prostredie
- Zdravotná starostlivosť aj pre rodinných príslušníkov
- Odborné školenia
- Možnosť profesionálneho rastu
- Zamestnanecké aktivity

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Zaujala ťa naša ponuka? Neváhaj a pošli nám svoj životopis spolu s motivačným listom. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme telefonicky kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Všeobecne požadované znalosti

Empatická komunikácia Flexibilita Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať Out-of-the-box thninking - Inovatívne myslenie (kreativita) Prezentačné schopnosti Užívateľská znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, MS Outlook) príjemný hlas a vystupovanie

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B