Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj v sklade 4 dni v týždni! Mzda 1090eur mesačne! Práca na 1 zmenu!

TRANSFER International Staff k.s.20.09.2021

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava; Sereď, Sládkovičovo

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pracuj ako skladník ovocia a zeleniny!
Náplň práce:

- príprava tovaru na základe objednávok

- práca s bremenami do hmotnosti 19kg

- zabezpečenie prípravy tovaru na prepravu

- označenie paliet

- denná inventúra

Pracovná doba: streda, štvrtok, piatok, nedeľa 17:00
- 01:00 hod

Ponúkaný plat

7 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 100 EUR/mesiac 7,30 € na hodinu+ stravné lístky+ zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- práca na 1 zmenu 4 dni v týždni
- priemerná mesačná mzda 1090 eur
- stravné lístky v hodnote 4€ na deň
- možnosť záloh
- poskytnuté OOPP (pracovné oblečenie+ topánky)
- možnosť prestupu do kmeňa

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- preukaz na elektrický vozík skupiny A, B, C, D

- chuť pracovať s ovocím a zeleninou

- manuálna zručnosť

- fyzická zdatnosť

- dobrá kondícia

- dobrý zdravotný stav

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Monika Borisová
Tel: 421948297136