Expert kontrolingu

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

• Sledovanie vývoja marží a objemov dodávky, ich porovnávanie na plán s detailným porozumením rozdielov voči plánu a ich vplyvov
• Podieľanie sa na príprave plánov a forecastov
• Sledovanie vývoja nákupov komodít a analýza dopadov na maržu
• Identifikácia rizík spojená s dodávkou komodít
• Analyzovanie P&L a súvahy, finančné aj nefinančné KPI
• Príprava ad-hoc reportov a analýz

Ponúkaný plat

2250 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2 250 € v závislosti od skúseností a praxe

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

dohodou

Termín ukončenia výberového konania

30.8.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Žiadosti zasielajte do: 30.08.2021

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Ďalšie požiadavky:
*SQL - výhodou
*Visual Basic – výhodou
*Anglický jazyk na komunikatívnej úrovní
*Logické a analytické myslenie
*Interpretačné a prezentačné zručnosti
*Tímový duch

Počet rokov praxe: 0

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie