#TsmeMy

    Špecializovaný reprezentant pre winback a retenciu

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislavský kraj; Bratislava
    Bajkalská 28

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Tím retencie hrá dôležitú rolu v životnom cykle našich zákazníkov. Sme s nimi v dennom kontakte a vieme im ponúknuť tie správne produkty, ktoré práve potrebujú.
    Jednoducho sme odborníci, ktorí dokážu zákazníkom nájsť to správne riešenie.

    Čomu sa budete venovať:

    • S našimi zákazníkmi budete komunikovať o ich existujúcich produktoch a službách s cieľom využívať tieto služby aj v budúcnosti.
    • Zákazníkovi predstavíte zvýhodnenú ponuku a dohodnete sa s ním na ďalšom využívaní našich služieb.
    • Dôležité je všetko správne zapísať do našich systémov, preto súčasťou práce bude aj administratíva.

    Koho hľadáme:

    • kolegu s výbornými komunikačnými zručnosťami a pro-zákazníckou orientáciou.

    Na pohovore nás bude zaujímať, či dokážete:

    • jasne formulovať svoje myšlienky a byť presvedčivý,
    • pohotovo reagovať na vzniknuté situácie,
    • vychádzať s ľuďmi v tíme.

    Čo vám ponúkame

    • stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením,
    • výšku svojej mzdy si viete sami ovplyvniť,
    • mobil podľa vášho výberu a neobmedzený paušál na pracovné účely,
    • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, internet, Deezer a ďalšie),
    • stravné v hodnote 4,50 €/deň,
    • zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky,
    • možnosť osobného a kariérneho rozvoja- prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum,
    • širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry,
    • zľavy na služby a produkty našich partnerov.

    Ponúkaný plat

    1 - 800 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    základná mzda je 800€ + mesačný bonus 280 € a viac v závislosti od plnenia predajných plánov

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!