Sestra - odberová miestnosť - Poliklinika ProCare Centrál

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Zdravotná sestra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov * vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi * realizácia výkonov zodpovedajúcim dosiahnutej kvalifikácie, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

971 EUR

Benefity a ďalšie výhody

PONÚKAME: stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme, že ste sa rozhodli reagovať na pracovnú ponuku, k svojej žiadosti, prosím, priložte aktuálny životopis.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie