HypoŠpecialista

26.07.2021 FinCare Services, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Finančný agent, Hypotekárny poradca, Hypotekárny špecialista, Poisťovací poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 - 5000 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.9.2021
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Analýza potrieb a možností financovania bývania
Príprava optimálneho riešenia
Komunikácia s finančnými inštitúciami

Požadovaná prax s riešením hypoték 2 roky

Provízie (záleží od predchádzajúcich skúseností):
0,6% až 1,3% z objemu úveru
100,8% až 144% z ročnej platby ržp
15% až 30% z ročnej platby poistenia majetku

K dispozícii klientske databázy
Možnosť budovať si vlastný tím a pasívne príjmy

Benefity a ďalšie výhody:

Kvalitné vzdelávanie
Možnosť bezplatne využívať pracovné miesto na klientske stretnutia v našom klientskom centre
Prístup do klientskych databáz
Po splnení podmienok - príspevok na vlastnú kanceláriu
Firemné teambuildingy v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno