Hľadáme brigádnikov na balenie a štítkovanie tovaru (vhodné najmä pre študentov)!

23.07.2021 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senec
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika, Obchod, Výroba; Dokladač tovaru, merchandiser, Skladník, Vedúci technického oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,3-5€/hod v závislosti od odpracovaných hodín
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte si stabilnú a dobre platenú brigádu? Práve naberáme brigádnikov na balenie a štítkovanie tovaru v Senci. Ide o fyzicky nenáročnú prácu, ktorá je mimoriadne vhodná pre študentov. Doprava zabezpečená nie je - nutné zabezpečiť si sám autom alebo autobusom (zástavka Horný majer). Pracovná doba je od 8:00 do 16:00.

Hlavná náplň práce:

* vykladanie kontajnerov
* štítkovanie tovaru
* balenie a páskovanie krabíc
* ukladanie na palety a balenie paliet

Benefity a ďalšie výhody:

* fyzicky nenáročná práca, vhodná aj pre ženy
* zaujímavé platové ohodnotenie (pri odpracovaní do 100 hodín mesačne - 4,3€/hod, 100 a viac hodín - 5€/hod + gastrolístky)
* možnosť pracovať pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť
* príjemné pracovné prostredie
* možnosť stabilnej brigády

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

* svižné tempo
* chuť do práce
* zodpovednosť