Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponuka práce v sklade ako Picker/ka s platom až 950€ + stravné lísky - doprava zabezpečená zdarma!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

» príprava výrobkov podľa zadanej objednávky
» práca so scannerom, prepočítavanie kusov
» účasť na inventúrach » označovanie a skenovanie dielov

Upresnenie platových podmienok

870 - 950 EUR/mesiac 800€ + bonusy (1. mesiac 5 %, 2. mesiac 10 %, 3. mesiac už 15 %) + príplatky za nadčasy, prácu v noci a cez víkendy + stravné lístky na každý deň v hodnote 4€

Benefity a ďalšie výhody

» Základná mzda Picker- 800 €
» Mesačný príplatok 5% - 15 %
» Stravné lístky takmer celé hradené zamestnávateľom v hodnote 4,00€
» možnosť absolvovania kurzu VZV a prestupu na pozíciu Skladníka » príplatky za nadčasy » doprava ZDARMA! » možnosť čerpania záloh

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- Práca je vhodná pre každého
- Nepotrebujete predchádzajúcu skúsenosť
- Pozícia je vhodná aj pre absolventov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie