custom-banner

Študent IT pre spoločnosť IBM - možnosť pracovať z domu

23.07.2021 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; IT tester, Programátor, Správca informačného systému
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,50 EUR/hod.
4,50€/h
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, internship, stáž, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme študenta vysokej školy na podporu tímu Global Sales Incentives v spoločnosti IBM.
V rámci podpory pracovného tímu, sa od kandidáta vyžaduje:
• Komunikácia a spolupráca so zákazníkom (a s ďalšími zainteresovanými stranami)
• Porozumenie pre ciele zainteresovaných strán v rámci projektu a zhromažďovanie požiadaviek, ktoré pomáhajú definovať softvérové funkcie
• Plánovanie technických úloh, ktoré sa majú vykonať
• Definovanie pravdepodobných rizík a zdrojov, ktoré budú potrebné
• Vytváranie a testovanie kódu pre odhalenie chýb; doručenie aplikácie zákazníkovi a získanie spätnej väzby
• Všetky činnosti by sa mali vykonávať na základe agilných princípov a metód

Benefity a ďalšie výhody:

• Firemný PC aj na súkromné účely
• Flexibilita pracovného času
• Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu v rámci IBM
• Práca v multikultúrnej spoločnosť
• Možnosť práce z domu
• Nárast platového ohodnotenia po zaučení

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – vysoká škola
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

IT požiadavky (postačuje základná znalosť)
• HTML, JavaScript, uhlový, DB2, Java, REST
• Iné jazyky webového programovania
• RPA
• Python
• NodesJS

Ostatné požiadavky:
• študent vysokej školy
• angličtina – slovom aj písmom
• kandidát by mal byť schopný pracovať 20h / týždeň

Svoje životopisy posielajte v anglickom jazyku.