Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Ponuka práce s nástupom priamo do kmeňa a platom až 1173 €

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ide o súhrn činnosti ktoré vedú ku kompletizácii áut za použití rôznych nástrojov a komponentov pri stálom dodržiavaní technických a bezpečnostných postupov.
Náplň práce operátora výroby
-montáž a kompletizácia (autosúčiastok, elektroniky, káblových zväzkov a pod.)
-obsluha automatických a poloautomatických prístrojov (podľa jednotlivých oddelení
  robotizovanej linky)
-kontrola kvality a funkčnosti hotových častí
-manipulácia s materiálom podľa pokynov nadriadeného
-hlásenie nedostatkov zodpovedným osobám a dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Upresnenie platových podmienok

950 - 1 173 EUR/mesiac 905€ - 935€ základná mzda + motivačná odmena do výšky až 15% + 13.plat + zákonné príplatky + príplatky za nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

• Pracovné zmluvy na dobu neurčitú
• Benefity a atraktívne finančné odmeňovanie
• 13. plat • Flexibilné benefity vo výške 300€ ročne
• Stravovanie za 1€
• Životné a úrazové poistenie
• Príspevok na DDS
• Sociálne výhody
• Vlastná autobusová doprava z vybraných smerov alebo príspevok na dopravu
• Systém školení a tréningov
• Medzinárodné skúsenosti
• Možnosť kariérneho rastu • Ubytovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- prax v oblasti výhodou ( no nie podmienkou! )

- spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav

- ochota vycestovať za prácou
- ochota pracovať na zmeny ( na 2 alebo 3 zmeny)

- ochota učiť sa nové veci

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie