#TsmeMy

    Vedúci tímu Telekom predajne - Nitra Nové Mlýny

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Nitriansky kraj; Okres Nitra; Nitra
    Štefánikova trieda 61

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ:

    Úlohou vedúceho tímu je poznať svoj tím, vedieť svojich ľudí inšpirovať a ak treba, tak aj povedať "takto nie", "takto áno". Budeš zodpovedný za to, aby tvoji predajcovia predávali čo najlepšie. Kto by nechcel mať najlepší tím v regióne?! A jasné, budeš riadiť svoje "kráľovstvo" (Telekom centrum) po každej stránke.

    PONÚKANÉ BENEFITY:

    • Mobil podľa vášho výberu
    • Neobmedzený paušál na pracovné účely
    • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    • 4 dni voľna navyše (sick day)
    • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    • Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    • Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
    • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    • Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    • Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Ponúkaný plat

    1450 EUR

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vyššie odborné vzdelanie

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!