Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako operátor výroby len 4 dni v týždni! Mzda až 1170€ mesačne! Vhodné pre absolventov aj ženy!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- voľné pracovné pozície sú na montážnej linke

- práca v takte

- obsluha prístrojov (automatické a poloautomatické)

- zabezpečená tréningová akadémia

- poskytnuté všetky potrebné školenia

Ponúkaný plat

1170 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 170 EUR/mesiac 1 170 EUR/mesiac 1 170 EUR/mesiac Od 905 EUR/mesiac 905-935€ + motivačné bonusy do 140€ + 13. plat + príplatky za nadčasy a prácu v noci

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť získať bonusy do výšky 140eur zo základnej mzdy
- doprava ZDARMA z Dolnej Stredy a okolia
- príspevok na dopravu vo výške do 20 eur v prípade, ak využívate vlastný spôsob dopravy
- tréningová akadémia
- 13. plat
- zabezpečená strava na pracovisku s doplatkom 1 euro
- zabezpečené ubytovanie (nad 70km)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- chuť a ochota pracovať na zmeny

- manuálna zručnosť

- fyzická kondícia
- zodpovednosť

- spoľahlivosť

- práca je vhodná aj pre páry/ skupiny kamarátov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie