custom-banner

Full stack developer (Ref. č.: 1-16-36622/PF)

16.08.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Košice
Pozícia / odvetvie: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
1600 - 3300 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vieš sa na veci pozrieť z oboch uhlov (front+backend) a rád pôsobíš na projekte od začiatku až po koniec? Si tímový hráč s nosom na vizuálny dizajn a agilné prostredie ti nie je cudzie? Poď do toho!

Názov: Fullstact programátor – možnosť práce na TPP alebo živnosť

Náplň práce:
- dizajn architektúry
- budovanie front-endu aplikácií pomocou vizuálneho dizajnu
- vyvíjanie a údržba bezproblémového fungovania databázy a aplikácie
- vytváranie API
- riešenie problémov softvéru – aktualizácie, efektívnosť
- tvorba zabezpečení a ochrany údajov
- písanie technickej dokumentácie

Benefity a ďalšie výhody:

Benefity:
Benefity Vám spoločnosť predstaví na pohovore.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky:
- predchádzajúce skúsenosti ako full-stack programátor s vývojom desktopových a mobilných aplikácií
- znalosť viacerých front-endových technológií – HTML/CSS, JavaScript, XML a jQuery
- znalosť viacerých back-endových technológií – Java – Spring, Spring Boot, Node.js
- znalosť databáz – MySQL a dizajnu UI/UX
- vysokoškolské vzdelanie z informatiky, štatistiky alebo podobného odboru
- angličtina na komunikatívnej úrovni B2