#TsmeMy

    Špecialista reportingu a analýz

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    O čom je táto pracovná ponuka:

    Zaujímajú Vás čísla a radi s nimi pracujete? Do tímu hľadáme parťáka s chuťou do práce, ktorý má záujem učiť sa a rozvíjať svoje zručnosti.
    Ako súčasť dynamicky sa rozvíjajúceho tímu dostanete priestor realizovať sa v týchto smeroch a úlohách:

    • reporting a operatívne analýzy predaja a prevádzkových parametrov
    • tvorba odmeňovacích schém pre predné línie
    • participácia na vzniku nového predajného kanála (reporty, procesy, odmeňovanie, vývoj nových nástrojov na mieru)
    • prezentovanie výsledkov reportov a ich analýzu interným zákazníkom
    • managment prípravy databáz
    • vyhodnocovanie efektivity prevádzky a konverzie predaja
    • úzka spolupráca s prednými líniami
    • práca s modernými nástrojmi, systémami

    Túto pozíciu obsadzujeme v oddelení pre biznis zákazníkov, ktoré zodpovedá za predaj, starostlivosť a spokojnosť tohto zákazníckeho segmentu.

    Aké benefity Vám ponúkame:

    Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať.
    Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:

    • Mobil podľa vášho výberu
    • Neobmedzený paušál na pracovné účely
    • Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    • Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    • Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    • 4 dni voľna navyše (sick day)
    • Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    • Možnosť osobného a kariérneho rozvoja
    • Pravidelné firemné podujatia
    • Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    • Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

    Čo od Vás očakávame:

    Hľadáme kolegu, ktorého láka samostatná práca, ktorej výsledky sú rýchlo hmatateľné.
    Preto od Vás očakávame:

    • výborné logické a analytické uvažovanie
    • komunikačné schopnosti
    • proaktivitu, vysoké nasadenie a prirodzenú zvedavosť
    • odvaha presadiť si vlastné nápady, návrhy a vlastná iniciatíva sú veľmi vítané.

    a zopár nevyhnutných hard-skills:

    • Microsoft Excel- pokročilá znalosť
    • SQL- výhodou
    • Power BI- výhodou
    • znalosť AJ na mierne pokročilej úrovni.

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    + 15% ročný bonus

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!