custom-banner

Testing technik (Ref. č.: 3-9-36636/PF)

22.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice-okolie
Košice
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
900 - 1450 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Nastavenie a odskúšanie testovacích sekvencií, resp. výrobkov s prihliadnutím na bezpečnosť, ergonómiu, platné normy a zákony
- Práca na výrobných a testovacích zariadeniach
- Zostavovanie a montáž elektrotechnických komponentov podľa pracovného postupu
- Testovanie vyrobených elektrotechnických výrobkov
- Kontrola elektrotechnických výrobkov podľa dokumentácie – vizuálna kontrola a kontrola funkčnosti
- Návrh a odstránenie chýb na základe zistených nedostatkov na výrobkoch
- Spĺňanie cieľov – bezpečnosť, kvalita, náklady, čas
- Práca s výrobnou a technickou dokumentáciou

Benefity a ďalšie výhody:

- Práca v priateľskom kolektíve medzinárodnej spoločnosti
- Príspevok na cestovné
- Ročný bonus (v hodnote 14.platu)
- Garantovaný 13.plat
- Balík výhod (podpora - šport, kultúra, zdravie)
- Zvýhodnené stravovanie
- Vernostný bonus

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti elektroniky, elektrotechniky, automatizačných technológií
- Prehľad v oblasti elektrotechniky, riadiacej a regulačnej techniky
- Aktívny anglický jazyk (min. na úrovni B1) - školenie v zahraničí
- Znalosti programovania ICT, AOXI, End of Line
- Znalosti programovania v CVI / C, Labview
- Práca na 1 centrálnu zmenu (neskôr prechod na zmenový režim)