Bavia ťa európske projekty? Máš všeobecný prehľad, chceš sa učiť novým veciam a kariérne rásť? Tak poď pracovať ako asistent projektového manažéra! :)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Komárno; Komárno

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Čo bude tvojou úlohou? V podstate budeš pracovať v dynamickom tíme vedenom Projektovým manažérom, od ktorého budeš mať možnosť nie len získavať cenné skúsenosti, ale budeš zodpovedný za prípravu špecifických častí business-plánu a podkladov potrebných pre ďalšiu kompletizáciu projektov našich klientov :)

Ponúkaný plat

770 EUR

Upresnenie platových podmienok

(minimálna fixná hranica + variabilná výkonnostná zložka (priemerný plat v tomto prípade vychádza na cca. 1000€/mesačne))

Benefity a ďalšie výhody

A čo ti bude odmenou?

• po absolvovaní podrobného školiaceho procesu budeš mať k dispozícii know-how nášho úspešného tímu a kompletné zázemie,
• získaš možnosť kariérne rásť a posunúť sa vpred,
• budeme ti preplácať rôzne veľmi zaujímavé vzdelávacie kurzy,
• získaš nie len kolegov, ale aj nových priateľov :)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Informácie pre uchádzača

Našim klientom je úspešná poradenská spoločnosť s vedúcou pozíciou na trhu v oblasti prípravy projektov financovaných z fondov Európskej únie a opätovne rozširuje svoj tím.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Aký by si mal byť?

• mal by si mať dobrý všeobecný prehľad a základnú orientáciu v ekonomickom prostredí,
• mal by si vynikajúco ovládať slovenský jazyk - slovom, písmom (budeš komunikovať s rôznymi vysokými manažérmi, ale aj samotnými ministerstvami),
• čítať odborný text s porozumením by pre teba nemal byť žiaden problém,
• ak by si mal skúsenosti s eurofondami, bolo by to fajn, ale nie je to podmienkou - všetko ťa naučíme :)

...no a v neposlednom rade by si mal mať veľkú chuť učiť sa a byť komunikatívny, zodpovedný, spoľahlivý, pričom by si mal vedieť pracovať v tíme a byť schopný znášať aj nejaký ten stres ;)

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno