PRACOVNÍK RECEPCIE

22.07.2021 EG INVEST s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: GRAND BOUTIQUE HOTEL PIEŠŤANY-BANKA
luxusny butikový hotel pre dospelých
Adult friendly luxury hotel
www.grandboutiquehotel.sk

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Okres Hlohovec, Topoľčany; Hlohovec, Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Vrbové
Pozícia / odvetvie: Administratívny pracovník, Asistent, Office manažér, Recepčná, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR/mesiac
Plat bud 4 EUR / hodinu alebo pri mesačnom uvazku 800 EUR + tringelty a odmeny.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na recepcii: administratíva,vbavenie rezervácii,ubytovanie,odubytovanie hostí! Pomoc na inych stredikách v prípade potreby.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno