Colný deklarant

SCHAEFFLER - Skalica

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Skalica
Skalica

Pozícia / odvetvie

Poštový doručovateľ

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* Príprava dokladov k colnému konaniu (Import, Export, Tranzit)
* Elektronické zadávanie údajov v systéme Mercuris.
* Spolupráca s Colným úradom a ostatnými inštitúciami.
* Kontrola sprievodných dokladov a faktúr.

Ponúkaný plat

1290 EUR

Benefity a ďalšie výhody

13. a 14. plat   ďalšie príplatky a finančné bonusy   doplnkové dôchodkové sporenie 3%   každoročná valorizácia miezd a prehodnocovanie príplatkov   zaujímavý sociálny program   kariérny postup

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk

Všeobecne požadované znalosti

- min. stredoškolské vzdelanie ukončené maturitou
- Znalosť ekonomických režimov - zjednodušené postupy (Schválený príjemca,...)
- Znalosť colných predpisov a postupov – položky colného sadzobníka, colné vyhlásenia
- Certifikát colného deklaranta je podmienkou
- Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na úrovni B2
- Plánovanie a organizovanie
- Samostatné rozhodovanie
- zodpovednosť
- komunikačné a argumentačné schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Schaeffler Kysuce, spol. s.r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
Schaeffler Skalica, spol. s.r.o.
90901 Skalica