Referent IT - Nemocnica Trebišov

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trebišov
Trebišov

Pozícia / odvetvie

Systémový administrátor

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Zamestnanec zabezpečuje: * podporu užívateľov a riešenie užívateľských požiadaviek,  * inštaláciu a správu počítačového softvéru – OS Windows a aplikácie. * Správu a servis počítačového vybavenia – prenosné počítače, pracovné stanice, tlačiarne * Podporu NIS – Nemocničného Informačného Systému * Kontrolu a monitorovanie počítačovej siete LAN * Nákup IT zariadení a spotrebného materiálu * Koordináciu IT činností a úloh s centrálou Svet Zdravia Ďalšie úlohy, projekty a činnosti podľa pokynov nadriadeného pracovníka v súlade s pracovným zaradením a dohodnutým druhom práce.

Ponúkaný plat

1087 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- Príjemné a atraktívne pracovné prostredie
- Podpora rodiny ( aktivity pre deti, letný tábor, MDD, Mikuláš, 1 deň v škole prváčika)
- Zamestnanecké akcie, teambuilding, športový deň, vianočný večierok
- Podpora účasti na MMM v Košiciach
- Vernostné karty, MULTIsport karty
- Zľava na vstupenky do divadiel
- Možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno