Pracuj ako skladník (najširšia ponuka skladov - Philips, Sligro, Aldi, DHL, Radial). Mzda od 10,80 -13,47 €/h.,( v nedeľu až 26,94€/h.) S ubytovaním!

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre sklady so zvučným menom hľadáme skladníkov, pomocných pracovníkov. Každý týždeň začínajú naši uchádzači pracovať na rôznych prevádzkach.

Spoločnosti ponúkajú serióznosť, stabilitu a dostatok pracovných hodín.

Prácu Vám ponúkajú sklady ako: Aldi, DHL, Radial, Phillips a iné. Môžete pracovať v distribučných a logistických skladoch s textilom, elektronikou, potravinami a inými komoditami.

Náplň práce
- práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
- picking (vyzdvihnutie tovaru)
- packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- práca s ručným skenerom

Viac info o pracovnej ponuke si môžete pozrieť aj na našej web stránke tu:

Benefity a ďalšie výhody:

- holandská pracovná zmluva
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom – 2-3 lôžkové izby, neplatí sa vopred
- nízke náklady na vycestovanie
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých registračných
povinností v Holandsku
- doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
- možnosť pracovať aj dlhodobo

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu prosím pošlite Váš životopis na mail: email
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať a poskytneme Vám podrobné info čo sa týka vycestovania.

Všeobecne požadované znalosti:

Hľadáme motivovaných, šikovných ľudí, ktorí budú na prácu zaučený.
Potrebujete len komunikovať v anglickom jazyku na úrovni A1.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno