custom-banner

Upratovačka (Ref. č.: 11-25-36690/PF)

10.09.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veľká Lomnica
Prešovský kraj
Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,58 EUR/hod.
3.58 - 3.58 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- každodenná sanitácia výrobných priestorov a skladovacích hál (podkrovie, I nadzemné podlažie, II nadzemné podlažie, suterén)
- čistenie podláh, umývadiel, toaliet, výleviek a kľučiek na dennej báze
- čistenie stien a vykurovacích telies na mesačnej báze
- čistenie okien a sieťok proti hmyzu na štvrťročnej báze
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov
- dodržiavanie predpisov HACCP, SHP a ISO 22000

Benefity a ďalšie výhody:

- vyplácanie prémií k základnej mzde
- zákonné príplatky za prácu nadčas
- práca u stabilného klienta s dlhodobým pôsobením na medzinárodnom trhu
- zamestnanecké zľavy na nákup vybraných produktov
- príjemné pracovné prostredie
- teplá strava priamo na pracovisku
- dvojzmenná prevádzka
- voľné víkendy
- možnosť osobného a pracovného rozvoja

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- potravinársky preukaz
- ochota udržiavať čistotu na pracovisku
- manuálna zručnosť