Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme výrobných pracovníkov/čky - plat až 1170€! Pracuj 4 dni a 3 dni máš voľno! Stabilná práca, firemná doprava, 13.plat!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných výrobných pracovníkov do špičkovo vybaveného pracovného prostredia na prevádzky: karosárne, lakovne, montáže a kvality

Vašom náplňou práce bude:

- práca na výrobnej linke,

- kontrola kvality podľa vysokých štandarov,

- práca podľa presne definovaných procesov

Upresnenie platových podmienok

1170€ (základná mzda 905€-935€ + výrobný bonus 15% + 13.plat + zákonné príplatky )

Benefity a ďalšie výhody

-4 dňový pracovný týždeň
- nástupná mzda 905€ - 935€
- výrobný bonus do výšky 15%
- zákonné príplatky
- 13. plat
- obed v jedálni len za 1€
- doprava zabezpečená zdarma
- ubytovanie zabezpečené (ak bývate nad 70 km od Nitry môžete využiť ubytovanie v blízkosti závodu so zabezpečenou bezplatnou dopravou z/do práce)
- 300 EUR ročne na svoj voľný čas
- možnosť vzdelávania, školení
- kariérny rast

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať Váš životopis, alebo nás kontaktovať na tel.č. 0948940307. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť s prácou vo výrobe automobilov v minimálne 6 mesiacov alebo pracovné skúsenosti u dodávateľa automobilového priemyslu minimálne 9 mesiacov

- ochota pracovať na zmeny

- flexibilita

- výborný zdravotný stav

- manuálna zručnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie