Lekár absolvent - Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Svet zdravia Nemocnica Topoľčany, a.s. je regionálna nemocnica, ktorá ponúka mladým ambicióznym lekárom jedinečné pracovné príležitosti. Zmodernizované pracovné prostredie, atraktívne pracovné podmienky ti umožnia naštartovať svoj kariérny rast, podporia tvoje nápady a  umožnia ti realizáciu  ,,skutočnej medicíny,, .  Staň sa súčasťou nášho odborného tímu lekárov,  rozvíjaj sa v odbore, ktorý ťa zaujíma a vyber si svoje budúce pracovisko:    * Oddelenie vnútorného lekárstva * Oddelenie neurológie * Oddelenie pediatrie * Oddelenie gynekológie a pôrodníctva * Oddelenie neonatológie * Rádiodiagnostické oddelenie * Oddelenie chirurgie * Oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny * Oddelenie úrazovej chirurgie

Ponúkaný plat

1365 - 1500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Lekárom - absolventom garantujeme  predovšetkým
- dôkladné zaškolenie v tíme - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám
- zaradenie do špecializačného štúdia v 1. možnom termíne
- podporu kontinuálneho vzdelávania
- možnosť zapojiť sa do individuálnych rozvojových programov zameraných na lekárov absolventov
- priateľský kolektív a rodinnú atmosféru
- jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel
- benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom
- podporu pri zabezpečení ubytovania

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené kvalifikačné predpoklady, prosím zašlite nám svoj štrukturovaný životopis. Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Empatická komunikácia Organizačné schopnosti a schopnosť plánovať Schopnosť rozhodovať (riešiť krízové situácie) Tímovosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno