Vaša práca
je naším poslaním.

Obsluha strojov a zariadení - práca vo výrobe. Mzda až 1250 € + zabezpečené ubytovanie.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme nových kolegov.

Práca operátora výroby v sebe zahŕňa prácu v štvorzmennej prevádzke:

- oboznámenie sa s denným plánom výroby,

- sledovanie činnosti strojov, údržba strojov,

- sledovanie kontroly kvality,

- vedenie evidencie materiálu,

- kontrola kvality drôtu,

- práca v súlade s výrobnou dokumentáciou,

- práca s bremenami,

- obsluha strojov na výrobu drôtu.

Upresnenie platových podmienok

4,82 €/hod. + príplatky podľa zákonníka práce + rizikový príplatok + dochádzkový bonus 80€ + príplatok za hlučnosť prostredia

Benefity a ďalšie výhody

- navýšenie platu už po zaškolení (po 3-6 týždňoch)
- rizikový príplatok
- príplatky podľa zákonníka práce za nočnú, sobotu, nedeľu a sviatok
- stravovanie v závodnej jedálni ( doplatok zamestnanca - 0,83€)
- 13. plat
- možnosť ZÁLOH

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- zodpovednosť,

- dodržiavanie pracovnej disciplíny

- skúsenosť s prácou vo výrobe

- manuálna zručnosť,

- spoľahlivosť,

- ochota pracovať na zmeny,

- preukaz viazača bremien a oprávnenie na obsluhu zdvíhacieho zariadenia ( vieme zabezpečiť aj my)

Pracovná ponuka je VHODNÁ aj pre absolventov škôl so strojárským zameraním.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie