Predavač/ka zástupca/kyňa vedúceho/ej_OC Aupark Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Aupark Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    980 - 1599 EUR
    základná mzda 980 € mesačne/brutto + variabilná zložka 619 € mesačne/brutto + stravné lístky v hodnote 8 €
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Sedavé zamestnanie v malej kancelárii nie je nič pre Vás? Ak Vás baví práca s ľuďmi a okolie Vám hovorí, že by ste predali aj kocku ľadu Eskimákovi, potom je táto pracovná ponuka presne pre Vás.

Či si zákazník odnesie iba výhru zo žrebu alebo aj príjemný dojem z nákupu, záleží iba na Vami odvedenej práci.

Vy budete tvárou spoločnosti na našich predajniach, preto je veľmi dôležitá radosť z práce a úsmev na tvári.

Vašou bežnou pracovnou náplňou na predajni bude:
• Pultový predaj tabakových a nikotínových výrobkov, žrebov, tlače a iného sortimentu predajne
• Aktívna ponuka tovaru zákazníkom podľa stanovených štandardov spoločnosti
• Objednávanie tovaru, preberanie tovaru od dodávateľov, vykladanie a priebežné dopĺňanie tovaru
• Práca s pokladňou a TIPOS terminálom
• Starostlivosť o reprezentatívny vzhľad predajne, kde sa budete cítiť príjemne Vy aj naši zákazníci
• Poradenstvo zákazníkom a riešenie reklamácií

Práca v GECO, s. r. o. zahŕňa:
• Prácu s hmotnou zodpovednosťou
• Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas

Benefity a ďalšie výhody:

V GECO, s. r. o. sa môžete spoľahnúť na:
• Nadštandardné stravné v hodnote 8 € vo forme stravovacej karty UpDéjeuner,
• Dochádzkový bonus v hodnote 200 €,
• Férovú mzdu, ktorá Vám pristane na účte vždy do 15. dňa v mesiaci
• Príplatky za víkendy či sviatky
• Preplatené nadčasové hodiny
• Možnosť získať mimoriadne prémie za výnimočný výkon či prínos pre spoločnosť
• Prepracovaný systém osobného vzdelávania (profesionálne zaškolenie s garantom, 3-dňové školenie na centrále spoločnosti a ďalšie vzdelávanie)
• Čisté a moderné zázemie predajne
• Ocenenie Vášho pracovného výročia
• Možnosť kariérneho rastu
• Pravidelné kultúrne a športové akcie s kolegami/kolegyňami
• Možnosť výhodne cvičiť a relaxovať s kartou MultiSport
• Partnerské zľavy u rôznych obchodníkov
• Dlhodobé zamestnanie v stabilnej nadnárodnej spoločnosti so širokou predajnou sieťou

Informácie pre uchádzača:

Vopred ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme, ak nám napíšete na email

Všeobecne požadované znalosti:

• Základy práce s pokladňou
• Platný zdravotný preukaz na prácu s potravinami
• Aktívny prístup a komunikácia na dobrej úrovni
• Príjemné vystupovanie a skúsenosti s prácou so zákazníkmi
• Záujem učiť sa nové veci
• Tímový duch a orientácia na spoločný cieľ

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno