Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj priamo v kmeni prestížnej automobilky so zmluvou na neurčito! Aj pre absolventov!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Kompletizácia áut pomocou rôznych nástrojov a komponentov podľa vysokých štandardov kvality, presných pracovných inštrukcií a bezpečnostných postupov.

Pracovné pozície obsadzujeme do úsekov: karosárne, lakovne, montáže a kvality.

Práca na montážnej linke:

- montáž, kompletizácia a skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, káblové zväzky a pod.)

- kontrola kvality a funkčnosti vyrobených kusov

- obsadzované pracovné pozície sú vhodné aj pre absolventov bez praxe (možnosť zaučenia)

- zamestnávateľ poskytuje všetky potrebné zaškolenia na výkon činnosti

Ponúkaný plat

1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

905€ - 935€ základná mzda + motivačná odmena do výšky 15% + 13. plat + zákonné príplatky + príplatky za nadčasy mzda + príspevok na dopravu 20 €

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť získania dochádzkového bonusu do výšky 15% zo základnej mzdy
- zabezpečená doprava ZADARMO z vybraných smerov alebo príspevok na dopravu
- zabezpečené ubytovanie (nad 70km od pracoviska) - UBYTOVANIE: 1. mesiac zadarmo, 2. mesiac 50 EUR, 3. mesiac 75 EUR a od 4. mesiaca si začnete prispievať 100 EUR
- tréningová akadémia
- 13. plat
- strava na pracovisku s doplatkom 1 euro
- možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis alebo nás kontaktujte na tel. č.: +421948941805.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- skúsenosť v automotive veľkou výhodou (nie podmienkou!)

- ochota pracovať na zmeny

- fyzická zručnosť

- dobrá kondícia

- cit pre detail

- flexibilnosť

- spoľahlivosť

- práca je vhodná aj pre skupiny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie