Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako operátor výroby 4 dni v týždni! Mzda až 1170 eur mesačne! Doprava zabezpečená! Vhodné aj pre absolventov!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

-práca na montážnej linke

- montovanie, skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, a pod.)

- kontrola kvality vyrobených kusov

- obsadzované pracovné pozície sú vhodné aj pre absolventov bez praxe
-zamestnávateľ poskytuje všetky potrebné zaškolenia na výkon činnosti

Upresnenie platových podmienok

1 170 EUR/mesiac 1 170 EUR/mesiac 1 170 EUR/mesiac Základná mzda od 905€ + bonus 5-15% + príspevok na dopravu 20€ + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- možnosť získania dochádzkového bonusu do výšky 15% zo základnej mzdy
- zabezpečená doprava z Galanty a okolia
- poskytnutý príspevok na dopravu vo výške 20 eur v prípade využitia vlastnej dopravy
- tréningová akadémia
- 13. plat
- strava na pracovisku s doplatkom 1 euro
- zabezpečené ubytovanie (nad 70km od pracoviska)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať na zmeny

- fyzická zručnosť

- dobrá kondícia

- flexibilnosť

- spoľahlivosť

- práca je vhodná pre skupiny kamarátov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie