Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Pracuj ako montážnik - 1170 € + 13. plat. Zabezpečené ubytovanie!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Čo bude Vašou pracovnou náplňou?

- práca na montážnej linke podľa stanovených návodov a predpisov

- montovanie, skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, atď.)

- skrutkovanie, nitovanie, lepenie

- obsluha automatov, poloautomatov

- osadzovanie komponentov manuálne a pomocou robotov

- kontrola kvality vyrobených kusov

Pracovná pozícia je vhodná aj pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s výrobou v automobilovom priemysle. Ponúkaná práca zahŕňa zaučenie na danú pracovnú pozíciu.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 905 - 935 € + variabilná odmena do 15% + zákonné príplatky + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- variabilná odmena do 15% zo základnej mzdy
- 13. plat
- tréningová akadémia
- zabezpečená strava
- doprava zadarmo
- zabezpečené ubytovanie (v prípade vzdialenosti bydliska nad 70 km od Nitry)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- ochota pracovať na zmeny

- dobrý zdravotný stav

- samostatnosť, spoľahlivosť

- ochota cestovať

- práca je vhodná pre mužov aj ženy

- práca je vhodná aj pre páry

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie