custom-banner

Kontrola kvality Predpríprava dielov na montáž - 7,50 - 8,50 EUR/hod - Nitra

14.07.2021 Jobhunter s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dolné hony 949 01 Nitra
Nitra
Pozícia / odvetvie: Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 7,50 EUR/hod.
+ hodinový príplatok za služby v sobotu + 1,50 EUR /hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- predpríprava dielov na montáž
- mechanické úpravy a opravy dielov
- podpora logistiky, manipulácia s dielmi, prebaľovanie výrobkov

Benefity a ďalšie výhody:

- spolupráca so stabilnou spoločnosťou
- možnosť dlhodobej spolupráce
- čestné a férové jednanie (nie je všade samozrejmosťou)
- nadštandardná podpora a spolupráca

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov na základe ŽIVOTOPISU.
Kliknite na email alebo na Reagovať na ponuku.
Ubytovanie neposkytujeme.
AUTOMOBIL NUTNOSŤOU!
Pozícia vhodná iba pre MUŽOV!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Hľadáme spoľahlivých spolupracovníkov so zameraním na zabezpečenie kontroly kvality.
Od spolupracovníkov očakávame:
- Praktické skúsenosti so zabezpečovaním a kontrolou kvality dielov
- Technické myslenie, zmysel pre detail,
- Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, flexibilita, samostatnosť
- Vlastný automobil - NUTNOSŤOU!