custom-banner

Senior "Procesák" (Ref. č.: 11-10-36632/PF)

14.07.2021 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veľká Lomnica
Prešovský kraj
Pozícia / odvetvie: Drevospracujúci priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
1400 - 1400 EUR
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho významného klienta hľadáme skúseného Senior "Procesáka", ktorý bude mať na starosti:
- zavádzanie nových projektov
- zavádzanie nových procesov
- zavádzanie nových nástrojov
- tvorbu časových plánov existujúcich projektov
- tvorbu časových plánov nových projektov
- tvorba a aktualizácia layoutov
- overovanie efektívnosti zavedených technológii
- návrh na zlepšenie produktivity
- návrh na zlepšenie efektívnosti
- návrh na zlepšenie ergonómie pracovného postupu
- návrh na zlepšenie pracoviska
- návrh na zlepšenie strojného zariadenia vo výrobe
- reportovanie na dennej báze
- spolupráca pri analýze chybovosti výrobkov
- úzka spolupráca s ďalšími oddeleniami

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v nadnárodnej spoločnosti v oblasti automotive
- garancia dlhodobej spolupráce
- motivačný bonus po skúšobnej lehote
- flexibilný pracovný čas
- kariérny aj osobnosntý rast
- príspevok na dopravu do zamestnania
- eventy
- podpora vzdelávania

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Vysokoškolské vzdelanie Technického smeru - Podmienka
- Predošlé skúsensoti v oblasti Automotive
- Andlický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Zodpovednosť
- Časová flexibilita
- Znalosť práce s PC - MS Word, MS Excel, MS Power Point, Outlook
- Analytické myslenie
- Zvládnutý Time managment
- Tímový hráč