custom-banner

Majster kvality

16.09.2021 SULCO Slovakia, s.r.o.
Miesto práce: Okres Dunajská Streda
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel; Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Mesačná mzda od 1000 €, zavisí od individuálnych skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečovanie organizácie a riadenia zamestnancov na pracovnej zmeny
- koordinácia a školenie nových zamestnancov na pracovnej zmene
- vykonávanie vstupnej kontroly komponentov a materiálov
- vedenie dokumentácie, evidencia plnenia noriem a pracovných výkonov
- riešenie vzniknutých situácií v spolupráci s oddelením Výroby, Logistiky a Údržby
- sústavné preverovanie, vylepšovanie pracovného procesu s cieľom minimalizovať náklady
- dodržiavanie stanoveného plánu a termínov plnenia pracovných úloh
- dodržiavanie predpisov BOZP a OPP a kontrola ich dodržiavania na pracovisku
- zabezpečovanie plynulého chodu prevádzky, odstraňovanie nedostatkov a prestojov v súčinnosti s ostatnými oddeleniami
- evidencia a schvaľovanie dochádzky zamestnancov, vyhodnocovanie pracovných výkonov zamestnancov
- dodržiavanie postupov pri nakladaní s nebezpečným odpadom
- práca v trojzmennej prevádzke

Benefity a ďalšie výhody:

- uplatnenie v rámci progresívnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho a osobného rastu
- atraktívne externé školenia a odborné preukazy hradené zamestnávateľom
- bonusy pri životných jubileách a za lojalitu

Pokiaľ máte o pozíciu záujem, zavolajte nám v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hodiny na telefónne číslo: +420 608 156 431 prípadne pošlite svoj životopis cez formulár Reagovať na ponuku.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. .

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk
Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

- pracovné skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
- technické vzdelanie výhodou
- samostatnosť, rozhodnosť, spoľahlivosť, flexibilita
- riadiace, organizačné a komunikačné zručnosti
- praktické myslenie, technický talent
- ochota učiť sa a spolupracovať v tíme

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

SULCO Slovakia, s.r.o.
SULCO is a full service provider for the mechanical-engineering and automotive industries. The company operates in the Czech Republic, Slovakia, Germany, Hungary, England, Poland and Romania.

SULCO wants to be an innovator in the current standards and to fully focus on the area of ADDED VALUE management, where its services and products will be based on customers’ requirements and will comprise significant added value for clients.

SULCO provides services in the following fields:

- Interim Management
- Engineering
- Control&Rework
- iQ-Wall
- Optic Quality Control

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

Žilinská 7028/1
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Beáta Kissová
Žilinská 7028/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 81105, Slovenská republika
Tel: +420608156431