custom-banner

Technik skúšobných zariadení

16.09.2021 SULCO Slovakia, s.r.o.
Miesto práce: Práca vyžaduje cestovanie
Zahraničie ostatné; Nitriansky kraj
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Od 800€ mesačne
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca je vhodná pre uchádzačov, ktorí sú ochotní cestovať na projekty (cca 2 - 5 týždňov) v rámci celého sveta.

Vašou úlohou bude:
- podpora závodov v rámci celej našej skupiny v oblasti údržby testovacích systémov
- kontrola a údržba testovacích systémov
- poskytovanie technickej pomoci
- definovanie testovacích kritérií
- vedenie dokumentácie
- príprava vzorových testovacích modulov

Benefity a ďalšie výhody:

Pozícia je vhodná aj pre absolventov, nakoľko prejdete úplným zaškolením. Možnosť odborného rastu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti.

Benefity:
- noví kolegovia z miest nad 45km majú ubytovanie zabezpečené vo firemnom apartmáne
- počas služobnej cesty máte hradené ubytovanie, cestovanie a poistenie
- diéty počas služobnej cesty
- polročné prémie

Pokiaľ máte o pozíciu záujem, zavolajte nám v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hodiny na telefónne číslo: +420 608 156 431 prípadne pošlite svoj životopis cez formulár Reagovať na ponuku.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. .

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- vzdelanie v obore - strojárstvo, technické alebo elektrotechnické
- ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- schopnosť pracovať samostatne
- schopnosť kriticky premýšľať
- prichádzať s návrhmi na zlepšenie
- ochota pravidelne cestovať do zahraničia

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

SULCO Slovakia, s.r.o.
SULCO is a full service provider for the mechanical-engineering and automotive industries. The company operates in the Czech Republic, Slovakia, Germany, Hungary, England, Poland and Romania.

SULCO wants to be an innovator in the current standards and to fully focus on the area of ADDED VALUE management, where its services and products will be based on customers’ requirements and will comprise significant added value for clients.

SULCO provides services in the following fields:

- Interim Management
- Engineering
- Control&Rework
- iQ-Wall
- Optic Quality Control

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

Žilinská 7028/1
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Beáta Kissová
Žilinská 7028/1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 81105, Slovenská republika
Tel: +420608156431