Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj ako montážnik s nadštandardnou mzdou priamo v kmeni. 4 dňový pracovný týždeň

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Brezno, Zlaté Moravce

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- obsluha automatických a poloautomatických prístrojov

- práca na montážnej linke podľa stanovených návodov a predpisov

- montovanie, skladanie mechanických a elektrických častí vozidla (svetlá, prevodovka, atď.)

- osadzovanie komponentov manuálne a pomocou robotov

- kontrola kvality

Pracovná pozícia je vhodná aj pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s výrobou v automobilovom priemysle.

Ponúkaná práca zahŕňa zaučenie na danú pracovnú pozíciu.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda 905 - 935 € + variabilná odmena do 15% zo základnej mzdy + zákonné príplatky + príspevok na dopravu

Benefity a ďalšie výhody

- variabilná odmena do 15% zo základnej mzdy
- príspevok na dopravu 20€
- 13. plat - tréningová akadémia
- zabezpečená strava - zabezpečená doprava
- zabezpečené ubytovanie (v prípade vzdialenosti bydliska nad 70 km od Nitry)

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- samostatnosť, spoľahlivosť

- ochota pracovať na zmeny

- ochota cestovať za prácou

Práca je vhodná pre mužov, ženy aj pre absolventov.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie