Špeciálna obsluha plne automat. strojov vo výrobe televízorov (práca aj s počítačom) - NITRA, 12 hodinový režim /možnosť ubytovania/ 1100-1200€ mzda

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nitra

Pozícia / odvetvie

Montážnik, montér

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha osádzacieho stroja / linky na osádzanie súčiastok plošných spojov do výrobnej linky,
- obsluha automatických strojov a PC (počítača)
- príprava a výmena súčiastok do osádzacích strojov, dokladanie dosiek do linky
- príprava cínovej pasty a dokladanie určeného množstva do stroja podľa potreby

Práca v 12 hodinovom nepretržitom režime (denná 6:00-18:00, nočná 18:00-6:00, 2 dni voľna)

Zamestnanecké výhody, benefity
- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravovanie v závode
- možnosť záloh po odpracovaní 5 dní
- ubytovanie 1,20 € / noc
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Ponúkaný plat

967 EUR

Upresnenie platových podmienok

967 - 1132 EUR Operátor 1: základ 803,-€ / 4,92,-€ /hodina / + dochádzková prémia vo výške 110€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ + príplatky podľa Zákonníka práce.. Priemerná brutto mzda 968,-€ Operátor 3: základ 967,-€ / 5,93,-€ /hodina / + dochádzková prémia vo výške 110€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ + príplatky podľa Zákonníka práce.. Priemerná brutto mzda 1132,-€

Benefity a ďalšie výhody

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie